top
top
90
روز مانده تا اربعین
top
اشتراک
کوچک
فونت
بزرگ
کدخبر:3846
تاریخ انتشار:پنجشنبه 05 تير 1399 - 21:59
با توجه به شرایط امسال درصورت برگزاری مراسم اربعین

استان تهران آمادگی برگزاری همایش بزرگ اربعین را دارد

استاندار تهران با بیان اینکه به سبب شیوع کرونا، وضعیت برگزاری پیاده‌روی اربعین مشخص نیست، گفت: در صورت برگزاری مراسم پیاده‌روی اربعین، استان تهران آمادگی لازم برای برپایی این همایش عظیم را دارد.

 
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی در جلسه ستاد اربعین استان تهران ضمن تقدیر و تشکر از اعضای ستاد در برگزاری مطلوب این همایش عظیم در سال گذشته اظهار داشت: امسال به سبب شیوع کرونا برگزاری پیاده روی اربعین در هاله ای از ابهام قرار دارد، با این وجود تمهیدات لازم اتخاذ می شود تا در صورت کاهش کرونا و برگزاری این مراسم آمادگی لازم را داشته باشیم.
 
  وی ادامه داد: هدف این است که مقدمات لازم جهت برپایی مراسم پیاده اربعین فراهم شود تا در صورت امکان حضور پیدا کنیم و اگر به سبب شرایط کرونا این امر مقدور نشد، آنچه خواسته قلبی بود شکل گرفته است.
 
  استاندار تهران با اشاره به لزوم آمادگی برای برگزاری این مراسم معنوی عنوان کرد: همه اعضای ستاد و مسئولان استان برنامه ریزی داشته باشند و به سبب ایجاد انسجام، هماهنگی و وحدت رویه از موازکاری پرهیز شده و لقدامات در قالب ستاد اربعین استان پیگیری شود.
 
  محسنی بندپی همچنین گفت: ضمن احصا مشکلات سال گذشته و رفع مشکلات برنامه ریزی و تقسیم کار صورت گیرد که هر کدام از فرمانداری و بخشداری ها چه اقلامی را تهیه کنند، همچنین کمیته مشترک بسیج و سپاه برای ساماندهی کمک های خیرین، هیئت‌های مذهبی و موکب ها تشکیل شود.
منبع : پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران
یادداشت
لطفا نظرات خود را ارسال کنید
chaptatop
استفاده از مطالب این پایگاه با ذکر منبع بلا مانع است