top
top
90
روز مانده تا اربعین
top
اشتراک
کوچک
فونت
بزرگ
کدخبر:3848
تاریخ انتشار:جمعه 06 تير 1399 - 22:32
آمادگی‌های مقدماتی برای زائرین اربعین؛

پویش‌های ضدعفونی سازی در عراق توسط تیپ رزمی العباس (ع)

پرسنل تیپ رزمی العباس (ع) برای مبارزه با شیوع کرونا اجرای پویش‌های ضدعفونی سازی و پاک‌سازی در استان‌های عراق را همچنان ادامه می‌دهد. با افزایش آمار مبتلایان به بیماری کرونا در عراق، کارکنان تیپ رزمی العباس (ع) وابسته به آستان قدس عباسی، پویش ضدعفونی سازی را در استان دیوانیه عراق انجام داده، به‌طوری‌که این پویش تعدادی از مناطق مسکونی و نهادهای دولتی را نیز در بر گرفته است.

 با افزایش آمار مبتلایان به بیماری کرونا در عراق، کارکنان تیپ رزمی العباس (ع) وابسته به آستان قدس عباسی، پویش ضدعفونی سازی را در استان دیوانیه عراق انجام داده، به‌طوری‌که این پویش تعدادی از مناطق مسکونی و نهادهای دولتی را نیز در بر گرفته است.
  
 

در این‌باره بخوانید:

 
بنابر اعلام مسئول رسانه مرکزی این تیپ، پویش‌ها در این استان تا از بین رفتن ویروس ادامه خواهد داشت. عملیات پاک‌‌سازی با استفاده از جدیدترین دستگاه‌های ویژه ضدعفونی سازی انجام می‌شود.
 
شایان ذکر است، تیپ رزمی العباس (ع) از زمان پیدایش کرونا ستادهای بحرانی را تشکیل داد و پویش‌های ضدعفونی سازی به ویژه در مناطق پرجمعیت اعم از شهر کربلا و دیگر شهرهای عراق به راه انداخته و همه ظرفیت‌های خود را در این خصوص به کار گرفته است.

 

منبع : شبکه جهانی الکفیل
یادداشت
لطفا نظرات خود را ارسال کنید
chaptatop
استفاده از مطالب این پایگاه با ذکر منبع بلا مانع است