top
top
344
روز مانده تا اربعین
top
ایمیل
اشتراک
کوچک
فونت
بزرگ
کدخبر:501
تاریخ انتشار:دوشنبه 09 آذر 1394 - 08:00
آیت الله ممدوحی:

راهپیمایی اربعین حرکت بزرگ فرهنگی امت اسلام است

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه مراسم راهپیمایی اربعین یک حرکت بزرگ فرهنگی است، گفت: این حرکت فرهنگی نقش مهمی در شناخت چهره واقعی اسلام به دنیا دارد.

آیت الله حسن ممدوحی، عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی حج، با اشاره به راهپیمایی بزرگ اربعین گفت: در زمانی که شدت دشمنی ها با اسلام ناب محمدی(ص) افزایش یافته این حرکت عظیم فرهنگی خنثی کننده توطئه ها است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم عنوان کرد: این بزرگترین اجتماعی است که در دنیا صورت می گیرد و اقتدار و عزت با خود به همراه دارد.

وی افزود: دشمنان اسلام با همه قدرت برای اختلاف میان امت اسلامی برنامه ریزی می کنند، اما مراسم عظیم اربعین نشان می دهد، بازنده این کارزار دشمنان اسلام هستند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه مراسم راهپیمایی اربعین یک حرکت بزرگ فرهنگی است، گفت: این حرکت فرهنگی نقش مهمی در شناخت چهره واقعی اسلام به دنیا دارد.

عضو مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: باید قدر این نعمت الهی را دانست و تکفیریها و حامیانشان مطمئنا از این حرکت بزرگ هراسان هستند.

وی گفت: اقتدار امروز جهان اسلام در سایه وحدت حاصل می شود و راهپیمایی اربعین در مسیر وحدت جهان اسلام است و باید هر سال پرشورتر از سال قبل برگزار شود.

یادداشت
لطفا نظرات خود را ارسال کنید
chaptatop
استفاده از مطالب این پایگاه با ذکر منبع بلا مانع است