top
top
90
روز مانده تا اربعین
top
اشتراک
کوچک
فونت
بزرگ
کدخبر:585
تاریخ انتشار:دوشنبه 05 مهر 1395 - 16:04

گفتگوی مهم رئیس جمهور ایران و نخست وزیر عراق درباره حذف ویزای عراق

در دیدار رئیس جمهور ایران و نخست وزیر عراق در تاریخ 31 شهریور 95 مطرح شد:

  • دکتر روحانی با اشاره به در پیش بودن ایام اربعین حسینی، از میزبانی بزرگ عراق در این ایام از زائرین حسینی قدردانی کرد و گفت: امیدوارم در آینده نزدیک دو طرف با لغو ویزا بتوانند رفت و آمد مردم خود را برای زیارت هموارتر کنند.
  • العبادی  از برنامه‌ریزی برای تسهیل شرایط برای زایران عتبات عالیات خبر داد و گفت: به دنبال تسهیل امور و رسیدن به مرحله لغو ویزا در این زمینه هستیم.

 http://www.president.ir/fa/95391

گفتنی است پیش از این نیز معاون رئیس جمهور از حذف ویزا عراق در آینده نزدیک خبر داده بود
 https://telegram.me/ArbaeenIR/687

زائران مشتاق اباعبدالله(ع) با تشکیل پویش میلیونی حذف ویزای عراق این مطالبه بحق خود را به گوش مسئولین رساندند، جا دارد مسئولین با جدیت بیشتری این مطالبه به حق را پیگیری کنند و جزئیات آن را به اطلاع مردم مشتاق برسانند.
 

یادداشت
لطفا نظرات خود را ارسال کنید
chapta
[1395/08/08 - 07:17]  
سینا
س
سلام.هزینه یک مانور جهانی چقدرخرج روی دست ابرقدرتهابرمی دارد.میلیون دلار.میلیارددلار.چقدر.مسیرهدایت مردم جهان زیارت اربعین هست.لازم است ترویج بشودوتسهیل..نه که قوانین دست وپاگیروضع بشود.
yes
13
no
0
[1395/08/13 - 10:57]  
شکریان
ش
با سلام و خسته نباشید لطفا با جدیت مسئله حذف ویزا را دنبال نمایید به قدر کافی مغازه دارها و صاحبان هتلها و رانندهااز ایرانیها پول میگیرند و خصوصا مسئله مهمی مثل پیاده روی اربعین که خود قدرت نمائی شیعه میباشد چنین کارناوالی هیچ مذهب ودینی به خود ندیده است
yes
0
no
0top
استفاده از مطالب این پایگاه با ذکر منبع بلا مانع است