top
top
344
روز مانده تا اربعین
top
ایمیل
اشتراک
کوچک
فونت
بزرگ
کدخبر:603
تاریخ انتشار:چهارشنبه 04 اسفند 1395 - 16:05

چوب خدا صدا نداره! / ثابت ماندن بلیط اتوبوس در ایام عید نوروز، بعد از دو برابر شدن بلیط اتوبوس در ایام اربعین!

شاید اگر در ایام اربعین اتوبوسها هزینه ها را افزایش ندهند، خدا در طول سال برکت بیشتری به آنها بدهد، نه اینکه سودی که از قبل دو برابر کردن بلیط در اربعین برده اند را بخاطر بی مسافری از دست بدهند.

مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های تعاونی مسافربری در گفتگو با فارس:
 هر سال به دلیل انجام  تردد‌‌های یک‌ سرخالی،نرخ بلیت‌های اتوبوس برای ایام نوروز حدود 20 درصد افزایش می‌یافت، اما در نوروز 96 نرخ بلیت اتوبوس افزایشی نخواهد داشت.به هر حال شرایط اقتصادی مردم مناسب نیست و با همین نرخ‌‌های فعلی هم تقاضا برای حمل و نقل عمومی جاده‌ای کم است، بنابراین تصمیم گرفتیم با وجود تردد‌‌های یک‌ سرخالی، نرخ‌های بلیت اتوبوس افزایشی نداشته باشد.(فارس/13951130000217)

معاون وزیر راه و شهرسازی (2آبان95/ایام اربعین95):
طی توافق با انجمن تعاونی شرکت‌های مسافری قیمت‌های بلیت اتوبوس برای ایام اربعین حداکثر دوبرابر خواهد شد و این به دلیل تردد‌‌های یک‌ سرخالی است. (فارس/13950802000614)

با توجه به اهمیت و جایگاه ویژه زیارت اربعین و لزوم ایجاد تسهیلات برای زائران اربعین متاسفانه دولت در ایام اربعین بدون توجه به شرایط اقتصادی زائران اربعین بلیط ها را بصورت قانونی دو برابر می⁧کند و این مجوزی می⁧شود برای برخی که با توجه به تقاضای بالای زائران نرخ ⁧ها را چندبرابر افزایش دهند.


اگر معتقد به چیزی به نام برکت هستیم،  شاید اگر در ایام اربعین اتوبوسها هزینه ها را افزایش ندهند، خدا در طول سال برکت بیشتری به آنها بدهد، نه اینکه سودی که از قبل دو برابر کردن بلیط در اربعین برده اند را بخاطر بی مسافری از دست بدهند.

البته اتوبوس⁧های زیادی در ایام اربعین خود را وقف خدمت به زائران اربعین می⁧کنند که جا دارد از همه آن عزیزان تشکر ویژه⁧ای کنیم و امیدواریم سال آینده همه  اتوبوس⁧ها خودشان را وقف خدمت به زائران امام حسین(ع) کنند و از برکات آن بهرمند شوند.

یادداشت
لطفا نظرات خود را ارسال کنید
chaptatop
استفاده از مطالب این پایگاه با ذکر منبع بلا مانع است