زیارت نیابتی زائران عراقی از طرف ملت ایران + عکس

زائران عراقی از طرف ملت ایران زیارت نیابتی انجام می‌دهند و نام شهدا را با خود همراه دارند.

امسال شیوع کرونا امکان زیارت اربعین و شرکت در مراسم پیاده روی را برای زائران غیرعراقی با محدودیت مواجه کرد. زائران عراقی از طرف ملت ایران زیارت نیابتی انجام می‌دهند و نام شهدا را با خود همراه دارند.

در همین رابطه بخوانید:

هرساله میلیون‌ها ایرانی از ابتدای مسیر پیاده‌روی در طرحی به نام «نائب الشهید» شرکت می‌کردند. طرحی که هر ایرانی به نیابت از یک شهید نائب الزیاره می‌شد. به اسم و به یاد آن شهید در تمام طول مسیر پیاده‌روی را انجام می‌داد.

حالا امسال حتی خود ایرانی‌ها از سفر جا ماندند. این عراقی‌ها هستند که طرح نائب الشهید و نائب الزیاره را در کنار هم انجام می‌دهند.

کاربران عراقی با هشتگ به نیابت از شما زیارت می‌کنیم با کسانی که از قافله عشق جامانده اند، همراهی کردند و خود را نایب الزیاره همه عاشقان زیارت حضرت اباعبدالله (ع) اعلام کرده‌اند.

ابراز ناراحتی عراقی‌ها از جای خالی ایرانی‌ها

در فیلم‌های منتشر شده این روزها برخی از این زائران به ملت ایران و رهبری می‌گویند به نیابت از جمهوری اسلامی ایران به زیارت می‌روند.

ملت عراق به خاطر اینکه ملت ایران نتوانستند به زیارت بیایند بسیار ناراحت هستند. لذا همه مردم عراق به نیابت از آنان زیارت می‌کنند.

آنها می‌گویند: ملت عراق به خاطر اینکه ملت ایران نتوانستند به زیارت بیایند بسیار ناراحت هستند. لذا همه مردم عراق به نیابت از آنان زیارت می‌کنند.

هیچ اختلاف بین ما وجود ندارد، مسئله ما یکی است، مذهب ما یکی است. ما همه تحت فرمان رهبری ولایت فقیه هستیم، من تحت رهبری ولایت فقیه هستم، من در عراق پیرو ولایت فقیه هستم.

این روزها عراقی‌ها معتقدند: هدف یکی است و ایرانی و عراقی قدرت واحدی هستند.

طرحی به نام زیارت نیابتی همچنان عمود به عمود و با در دست داشتن شهدای ایرانی و شهید حاج قاسم سلیمانی اجرا می‌شود. طبق این طرح زیارت نیابتی زائران عراقی و بومیان کربلا نائب الزیاره ایرانی‌ها می‌شوند. کسانی که امسال به دلیل شرایط کرونایی نتوانسته اند به نجف اشرف و کربلا مشرف شوند.

در ادامه تصاویر زیارت نیابتی را مشاهده می‌کنید:

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا