فرمانده یگان‌های ویژه ناجا: مسئولان زمینه‌های رفاه بیشتر زائران اربعین حسینی را در مرز مهران فراهم می‌کنند

class=”nwstxttoppane”>

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا:
مسئولان زمینه‌های رفاه بیشتر زائران اربعین حسینی را در مرز مهران فراهم می‌کنند
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940423001301

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا گفت: مسئولان با تمام توان، عشق و علاقه‌ای که دارند زمینه‌های بهبود و رفاه بیشتر زائران اربعین حسینی را در این شهرستان مرزی فراهم می‌کنند.

خبرگزاری فارس: مسئولان زمینه‌های رفاه بیشتر زائران اربعین حسینی را در مرز مهران فراهم می‌کنند

 
  •  

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، سردار حسن کرمی ظهر امروز در بازدید از مرز مهران با قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته توسط سازمان‌های دولتی، فرمانداری مهران، فرماندهی انتظامی که از اربعین سال گذشته شروع شده است، اظهار داشت: از اربعین سال گذشته به دنبال رفع مشکلات سال پیش با همراهی و همکاری سایر نهادها هستیم تا بهترین خدمت به زائرین حسینی(ع) را داشته باشیم.

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا در بازدید از اقدامات انجام شده قرارگاه اربعین در مرز مهران افزود: تمام توان و ظرفیت پلیس برای رفاه زائرین حسینی در مرز مهران به کارگیری شده است.

وی تاکید کرد: نقاط قوت و ضعف سال‌های گذشته در خصوص استقبال از زائران را بررسی و بر اساس نیازهای زائران برنامه منظمی برای تامین محل استراحت، خوابگاه، غذای گرم، حمل و نقل و امکانات رفاهی زائران از سوی قرارگاه اربعین حسینی تدوین شده است.

کرمی افزود: با توجه به تجربه سال گذشته در استقبال از زائران، کمبودهایی وجود داشت که همه مسئولان در بخش‌های مختلف از هم‌اکنون خود را برای ارائه خدمات مطلوب و مناسب‌تر به زائران آماده کرده‌اند.

این فرمانده ارشد انتظامی تصریح کرد: مسئولان با تمام توان، عشق و علاقه‌ای که دارند زمینه‌های بهبود و رفاه بیشتر زائران اربعین حسینی را در این شهرستان مرزی فراهم می‌کنند.

وی ایجاد کمربندی‌های غربی و شرقی و تعریض جاده و روشنایی پل زائر تا پایانه مرزی را از تدابیر اتخاذ شده برای تسهیل در تردد زائرین و خودروهای آنان برشمرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا