معرفی بازی های ایرانی_اسلامی در موکب های اربعین

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در آستانه اربعین حسینی و همزمان با برگزاری پیاده‌روی اربعین با برپایی موکب در شهر کربلای معلی به معرفی بازی‌های ایرانی- اسلامی ویژه کودکان، نوجوانان و خانواده‌ها اقدام کرده است.

نیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای همانند سال گذشته در آستانه اربعین حسینی و همزمان با برگزاری پیاده‌روی اربعین با برپایی موکب در شهر کربلای معلی به معرفی بازی‌های ایرانی- اسلامی ویژه کودکان و نوجوانان و خانواده‌ها اقدام کرده است.

در این موکب که در محوطه تل زینبیه برپا شده، ضمن ارائه بازی‌های ایرانی- اسلامی، فرصت انجام این بازی‌ها برای کودکان و نوجوانان حاضر در پیاده‌روی اربعین نیز فراهم شده است.

بازی‌هایی با موضوع واقعه عاشورا، حوزه مقاومت و موکب‌داری از جمله بازی‌های تولید شده در استودیوهای بازی‌سازی ایرانی هستند که در موکب بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در شهر کربلا ارائه شده و امکان انجام این بازی‌ها برای زائران وجود دارد.

همچنین در این موکب خدمات مشاوره‌ای در حوزه سواد بازی به خانواده‌ها و والدین ارائه می‌شود. این موکب از ۱۱ تا ۱۵ شهریور در محوطه تل زینبیه برپاست.

گفتنی است بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای سال گذشته نیز با برپایی موکب و ایستگاه بازی در مراسم پیاده‌روی اربعین به معرفی بازی‌های ایرانی- اسلامی پرداخت.

فارس

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا