ای صبا

بسته شب‌های جمعه (پوستر+ کلیپ)

بسته شب‌های جمعه

میزبان ستون اول طریق ‌الحسین

آقا مهدی علاقه بسیار زیاد و خاصی به خاندان پیامبر(ص) داشت. به صورت مداوم اشعار مداحی امام حسین(ع) و روضه حضرت زهرا(س) را بر لب داشت. انسی که با قرآن داشت مثال‌زدنی است. آقا مهدی در طول عمرش بیش از ۷۰ بار به زیارت امام حسین(ع) مشرف شده بود.

همیشه به بنده می گفتند که سفر زیارتی امام حسین(ع) را هیچ وقت و تحت هیچ شرایطی ترک نکن! حتی اگر شده سالی یک مرتبه آن هم در موقع اربعین شهادت امام حسین(ع) خود را به کربلا برسان. حتی اگر شده فرش خانه‌ات را بفروش و مقدمات سفر کربلا را مهیا کن و این سفر را ترک نکن. این شاخص ترین سخنی بود که آقا مهدی درباره سفر اربعین به بنده می‌گفتند.

رفتار قابل توجه که در طول مسیر پیاده‌روی اربعین از آقا مهدی دیدم این بود که ایشان همواره در طول مسیر قدم به قدم همراه ما می‌آمد. اینگونه نبود که بخواهد دچار لحظه‌ای بی‌توجهی شود و حتی اندکی جلوتر یا عقب‌تر از ما راه برود تا ما اذیت شویم.

در همین رابطه بخوانید:

آقا مهدی برای فعالیت مستشاری به منطقه عوینات که در اختیار نیروهای تروریستی داعش بود رفته بود که یکی از تیراندازان داعش به سمت او شلیک می‌کند؛ وی تا دقایقی نفس می‌کشیده اما به دلیل اینکه با تاخیر به عقب صحنه منتقل می‌شود، به مقام والای شهادت می‌رسد.

کسانی که به هنگام زخمی شدن و البته در لحظاتی که او آماده شهادت بوده بالای سرش بودند، می‌گویند شهید دائم زیر لب می‌گفته «لبیک یا حسین»…

راوی: همسر شهید مدافع حرم مهدی نوروزی

تولد: ۶۱/۳/۱۵ کرمانشاه | شهادت: ۹۳/۱۰/۲۰ العوینات سامرا | مزار: گلزار شهدای کرمانشاه

کسانی که این در سال‌های اخیر به پیاده‌روی اربعین رفته‌اند، شهید نوروزی را دیده‌اند که در محل ستون اول طریق ‌الحسین به استقبال آمده است..!

شهید مهدی زین‌الدین: هرگاه در شب جمعه شهدا را یاد کنید؛ آن‌ها شما را نزد اباعبدالله یاد می‌کنند!

 

بسته شب‌های جمعه به جهت استفاده شما برای اشتراک‌گزاری، استوری، تصاویر مساجد و حسینیه‌ها و… یک روز قبل از پنجشنبه منتشر می‌شود.

 

پوستر «ای صبا»

پوستر شب جمعه
شما می‌توانید فایل با کیفیت پوستر «ای صبا» را در سایز مربع از این‌جا دانلود کنید.

 

کلیپ«بذار بگم با زبون ساده»

کلیپ «بذار بگم با زبون ساده» با صدای حاج محمود کریمی با کیفیت خوب

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا